piątek, 15 maja 2015

Annie

Ladies and Gentelman!

Z wielką radością przedstawiam wam kolejną trybutkę Blogowych Igrzysk- Annie Crestę!
Wybaczcie, że nie zamieściłam zdjęcia Annie, tylko aktorki, która ją grała, lecz nie mogłam znaleźć jej korzystnego zdjęcia.
 
Annie, czyli zwyciężczyni 70 Głodowych Igrzysk została uznana za ,,niestabilną psychicznie".
Widziała jak jej partner z Dystryktu został zabity, po czym schowała się na arenie do czasu, gdy na całą arenę zalała woda, a ona jako jedyna potrafiąca pływać utrzymała się przy życiu.
Lekarze uważali, że dostała wstrząsu pourazowego. Gdy miała ataki paniki patrzyła się w martwy punkt i zatykała uszy, a tylko Finnick potrafił ją wytrącić z transu.
W ,,Kosogłosie" wyszła za zwycięzcę 65 Igrzysk, po tym jak odbili ją, Peetę, Johannę i Enobarię z Kapitolu. Niestety- w niedługim czasie został wysadzony przez Holo, bądź zabity przez zmiechy (nikt do tego nie doszedł i nikt do tego nie dojdzie).
Zanim jednak to się stało Annie zaszła w ciążę i urodziła synka, którego zdjęcie wysłała Katniss.

Bardzo przypadła mi do gustu, aczkolwiek większość wydarzeń z nią związanych pamiętam jak przez mgłę, bo gdy czytałam książkę, autorka głównie skupiła się na wątku z Peetą i Snowem, wplatając niektóre wydarzenia z Annie.

I niech los zawsze Wam sprzyja!
 

6 komentarzy:

Wiem, że Wam się nie chce komentować moich postów, ale tylko i wyłącznie dzięki temu mogę się dowiedzieć co o nich sądzicie, proszę poświęćcie tę chwilę.
Doceniam to, iż w ogóle to jesteś, jednak proszę zastosuj się do poniższych reguł:
**Czytasz- komentujesz, :D
**Jeżeli chcesz coś skrytykować, to podaj argumenty,
**Nie maskuj głupoty wulgaryzmami,
**Baw się dobrze!