wtorek, 10 lutego 2015

Finnick

Finnick Odair-postać ciekawa, a za razem tajemnicza, odważna i z ciężkimi przeżyciami.

 
chcesz cukier? :3 - to zdjęcie mnie prześladuje ;-;
 
 
Zwycięzca igrzysk, doskonały pływak, ,,sprzedawany", zakochany w Annie Cresty , sojusznik Peety i Katniss w 75 igrzyskach głodowych.
 
 
Po zwyciężeniu 65 igrzysk w wieku 14 lat Finnick Odair (4 dystrykt) nie miał łatwego życia, Snow sprzedawał go za bardzo dużą sumę pieniędzy.
Przy ćwierćwieczu poskromienia za Annie, zgłasza Mags Cohen (80 lat) mentorka Finnicka. Przed wejściem na arenę Haymitch daje Finnickowi bransoletkę , którą wcześniej dostał od Effie , po to by Katniss wiedziała , że są w sojuszu.
Finnick na arenie ratuje Peetę po tym jak wpadł na pole siłowe.
Po skończeniu 75 głodowy igrzysk Finnick wraz z kosogłosem trafiają do 13 dystryktu, gdzie wariują z powodu świadomości , iż osoby przez nich kochane są w niebezpieczeństwie.
Na szczęście rebeliantom udaje się odbić Johanne, Enobarię, Annie i Peetę.
Finnick i jego ukochana biorą ślub, po którym zwycięzca 65 igrzysk musi ją opuścić, by pojechać do kapitolu i tam poświęca życie dla Katniss-kosogłosa i symbolu rebelii. Ginie zabity przez holo , które Katniss rzuciła mu by się nie męczył w walce ze zmiechami.
PS chodzą pogłoski , że Finnick i Annie mieli dziecko, ale nie wiem czy to prawda.
 
,,Igrzyska nigdy się nie kończą " .
 
I niech los zawsze wam sprzyja!

4 komentarze:

Wiem, że Wam się nie chce komentować moich postów, ale tylko i wyłącznie dzięki temu mogę się dowiedzieć co o nich sądzicie, proszę poświęćcie tę chwilę.
Doceniam to, iż w ogóle to jesteś, jednak proszę zastosuj się do poniższych reguł:
**Czytasz- komentujesz, :D
**Jeżeli chcesz coś skrytykować, to podaj argumenty,
**Nie maskuj głupoty wulgaryzmami,
**Baw się dobrze!