piątek, 20 marca 2015

10 ciekawostek

Ladies and Gentelman!
Dzisiaj przychodzę do was nie z rozdziałem, a ciekawostkami. Niektóre z nich na pewno będą wam doskonale znane, aczkolwiek i tak postanowiłam je tutaj zamieścić. Korzystając z okazji chciałam też przeprosić za brak wstawiania opisów postaci, ale niestety nie wyrabiam- szkoła. Wiem, że ,,szkoła" i ,,lekcje" to nie jest dobre wytłumaczenie, lecz zauważcie, że nie zaniedbuję bloga. Właśnie, a co do bloga to z góry uprzedzam, iż w wakacje posty będą pojawiać się rzadziej. Pewnie spytacie:
-Dlaczego?
Dlatego, ponieważ w wakacje chcę wypocząć i myślę, że dwumiesięczna przerwa to idealny okres czasu, żeby odpocząć od bloga, ale nie martwcie się- komputer będzie w ruchu, tzn. rozdziały będą cały czas powstawać. Wiem, że do wakacji jeszcze kupa czasu (uwielbiam to określenie xD) jednak chciałam powiadomić tą garstkę obserwatorów. Co do serii ,,Po Igrzyskach" to będzie się pojawiać co piątek, oprócz dni, lub tygodni które mam wolne- nie wliczając w to wakacji- wtedy będę wstawiać posty o bohaterach lub innych rzeczach związanymi z ,,Igrzyskami Śmierci". Bardzo się rozpisałam, więc nie przeciągając:
Czy widzieliście że...

1. Philip Seymour Hoffman, czyli nasz filmowy Plutarch Heavensbee zmarł podczas kręcenia ,,Igrzysk Śmierci Kosogłosa części 1." drugiego lutego 2014 roku. [*]

2. Joshua Ryan Hutcherson musiał przypakować siedem kilogramów, żeby zagrać Peetę Mellarka. #silnyPeeta.

 
3. Trybut-  podniośle: coś, co zostało poświęcone, ofiarowane; danina (informacja wzięta ze słownika)

4. Josh i Jennifer mieli bardzo duży problem z pocałunkiem na planie filmowym, ponieważ zaczynali śmiać. Josh uważał, że Jen jest dla niego za wysoka (obydwoje mają metr siedemdziesiąt) i zdecydowanie lepiej czuje się w towarzystwie swojej drobnej Claudii. Nie lubimy Claudii. Prawda czy fałsz?
Udało im się! <3


5. Julianne Moor przekonały jej dzieci, by zagrała Almę Coin.

 

6. Peeta w języku greckim (πίτα = Peeta) oznacza ciasto. B)

Jakim rodzajem ciasta jesteś? Bo jesteś słodki. XDD
przepraszam, musiałam :P
7 ( :D ). W filmie ,,Igrzyska Śmierci Kosogłos część 2." po raz ostatni zobaczymy Jennifer w roli Katniss, Josha w roli Peety i Liama w roli Gale. :( ~wiem, że przeze mnie będziecie smutni.


Nie mam pojęcia czemu wygląda jakby miał 150 cm. :/

7. Lenny Kravitz jest również piosenkarzem.

Haha, nie, nie wiedziałam o tym xD

8. Capitol Couture, czyli strona wykonana w promocji do filmu Igrzyska Śmierci napisała artykuł o Effie i jej ubraniach, butach i perukach. Ta aktorka była również ich modelką.

 
 
9. Natalie Dormer zgodziła się zgolić sobie pół głowy do roli Cressidy.
 
 
 
10. Dziesiąty punkt zostawiam dla was, byście mogli znaleźć różne ciekawe rzeczy, o których nie było wiadomo w filmie. Robię to trochę z lenistwa, ale ostatnio miałam pewien problem- nie będę się tutaj rozwijać na ten temat- i też dlatego, że jest dużo ukrytych ,,smaczków" związanych z Igrzyskami, a te, które tutaj podałam, są dość znane z gazet i mediów.
 
 
May the odds be ever in our favor!

2 komentarze:

Wiem, że Wam się nie chce komentować moich postów, ale tylko i wyłącznie dzięki temu mogę się dowiedzieć co o nich sądzicie, proszę poświęćcie tę chwilę.
Doceniam to, iż w ogóle to jesteś, jednak proszę zastosuj się do poniższych reguł:
**Czytasz- komentujesz, :D
**Jeżeli chcesz coś skrytykować, to podaj argumenty,
**Nie maskuj głupoty wulgaryzmami,
**Baw się dobrze!