niedziela, 4 stycznia 2015

Początek

Ladies and gentelmen,
jeśli tu trafiliście, to być może znaczy ,że jesteście osaczeni-tak jak Peeta-na książkę oczywiście, zdesperowani - jak Katniss-też z powodu książki, jesteście fanami igrzysk, lub zabłądziliście.
Ten blog jest przeznaczony wyłącznie dla osób które znają  temat, jeśli nie czytałeś/łaś książki to natychmiast opuść tę stronę, daję Ci czas.
Nadal tu jesteś?
Pogratulowałabym , ale właśnie ,zostałeś/łaś  wybrany na trybuta, w moich własnych igrzyskach.
Oczywiście , nie mam zamiaru Was powybijać, jak Snow , ale to co zobaczycie na tym blogu, będzie udręką, ponieważ mam zamiar wyżalić się i opisać postacie z "Igrzysk śmierci".
Wyżalić ? Ale po co?
Po to, by upamiętnić, moje odczucia , po przeczytaniu trylogii.
Mam tylko jedną osobę , która mogła by mnie w tej sprawie wysłuchać, ale to nie wystarcza.
Ja jestem prawdziwą fanką igrzysk śmierci i jeśli jest tu osoba , która po moich ostrzeżeniach nie zamknęła strony, a uważa , tak jak niektórzy , że książka , której chce poświęcić bloga, to książka o zabijaniu, dla dzieci , które nie mają co ze sobą zrobić, wyjdź, teraz, dla własnego spokoju.
Na dzisiaj to koniec, ale ja tu wrócę.

I niech los zawsze Wam sprzyja!

2 komentarze:

  1. Czy ja jestem tą osobą, która ci nie wystarcza?? A! I nie nie trafiłam tu przez przypadek, nie jestem również tylko fanką igrzysk, ja KOCHAM tę książkę, tę trylogię. To wszystko jest taki interesujące i... Szczerze? NIGDY nie zapomnisz swoich odczuć po przeczytaniu TEJ książki. O niej nie da się zapomnieć, nie da się zapomnieć tego smutku związanego z przeczytaniem/skończeniem "Kosogłosa"

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się i tak TY jesteś tą osobą :p Nie wystarczasz mi dlatego ze nie mamy na czym pogadać tylko piszemy, a mnie jako No-life'a, Igrzyskowiec itp. bolą od pisania palce i nie nadążam .

    OdpowiedzUsuń

Wiem, że Wam się nie chce komentować moich postów, ale tylko i wyłącznie dzięki temu mogę się dowiedzieć co o nich sądzicie, proszę poświęćcie tę chwilę.
Doceniam to, iż w ogóle to jesteś, jednak proszę zastosuj się do poniższych reguł:
**Czytasz- komentujesz, :D
**Jeżeli chcesz coś skrytykować, to podaj argumenty,
**Nie maskuj głupoty wulgaryzmami,
**Baw się dobrze!